Strzępy Koszmarów: Edycja I

Wernisaz_OTWartAWystawa_small

Kolejna odsłona Strzępów Koszmarów, stanowiących efekt romansu liryki z grafiką, przyjmie tym razem postać wystawy, oraz wieczorku poetyckiego. Oba wydarzenia odbędą się w ramach dziesięciolecia łódzkiej Wystawy OtwARTej. Prace Rivers of Hell, ilustrujące moje liryki podziwiać będzie można w „Naszej Galerii” przy ulicy Piotrkowskiej 17.  Deklamacja wierszy, czytanych przeze mnie odbędzie się 21 maja, na scenie przy „Muzeum Książki Artystycznej”, ul. ks. Tymienieckiego 24. Całość inicjatywy artystycznej jest oczywiście kolejną działalnością w ramach projektu ErroS, stanowiącego kontrkulturową grupę twórców związanych z symbolizmem.

Zapraszam serdecznie miłośników horroru oraz poezji klasycznej, mając nadzieję, iż wieczór ten pozwoli Wam poczuć autentyczny dreszcz grozy i przez chwilę dotknąć kosmicznego terroru, skrytego jest poza zasłoną obrazu i słowa.

Miłośników mojej poezji informuję także, iż niedługo już będzie można zakupić tomik o tym samym tytule, w którym znajdą się także wspomniane ilustracje.

Reklamy

5 responses to “Strzępy Koszmarów: Edycja I

    • Dziękuję. To prawda, iż ostatnio pojawiam się rzadziej. Głownie z uwagi na działania w projekcie ErroS, oraz to, iż ostatnio dużo eksperymentuję z prozą… Choć zapewne jest to kolejny etap w mojej twórczości i za jakiś czas – krótszy lub dłuższy – wrócę do poezji w pełnym wymiarze. 😉

      Cieszę się jednak, że pamiętasz o mnie i zaglądasz tu czasem. 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s