Relacja z II Edycji Strzępów Koszmarów

Tak jak zapowiadałem, kolejna edycja Strzępów Koszmarów odbyła się na początku tego roku w Lublinie. Wydarzenie przyjęło postać wystawy oraz sprzężonego z nią wieczorku poezji mrocznej i upiornej. Miejscem spotkania była niewielka, aczkolwiek urocza galeria TPSP „Przy Bramie”, mieszcząca się w na starym mieście, przy ulicy Grodzkiej 34/36.

Muszę przyznać, iż wyjątkowo miło wspominam moje wystąpienie, szczególnie za sprawą członków Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych, którzy okazali się niezwykle wdzięczną publicznością. Również dyskusja jaka wywiązała się po deklamacji wierszy była niezwykle interesująca i z pewnością na długo pozostanie w mej pamięci. Rzadko kiedy spotkać można osoby tak otwarte na kwestie duchowe, a jednocześnie tak dobrze przygotowane do zrozumienia zawikłanych treści symbolicznych, którymi nasycone są moje utwory. Serdecznie dziękuję więc za ten wieczór, gdyż był on dla mnie ogromną inspiracją, wskazując, że wciąż jeszcze można odnaleźć czytelników, którzy kochają poezję klasyczną i nie boją się trudnych tematów, ni upiorów straszących nocą.

Tych wszystkich, którzy nie mogli być na spotkaniu, choć chcieli, zapraszam serdecznie do galerii. Mam nadzieję, iż te kilka zdjęć poprawi wam nastrój, pozwalając wczuć się w klimat tego wyjątkowego wieczoru:


GALERIA:

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s