Współpraca ze strachami

Memories and possibilities are ever more hideous than realities.

H.P. Lovecraft

W ramach współpracy, możliwa jest wymiana linkami i bannerami. Zaznaczam jednak, iż interesuje mnie przede wszystkim kontakt z innymi artystami: poetami, prozaikami, grafikami etc. Fora internetowe pomagające mi w promowaniu mojej twórczości, lub też związane z poezją i horrorem, także będą cieszyć się moim zainteresowaniem. Nie umieszczam u siebie odnośników do stron prywatnych, nie związanych w żaden sposób z działalnością artystyczną. Wydawać by się mogło, iż preferuję strony o tematyce mrocznej: nie jest to jednak do końca prawdą. Preferuję strony prezentujące sztukę na wysokim poziomie, niezależnie od jej tematyki czy promowanego stylu. W swych działaniach staram się być otwarty na różne propozycje, tak więc jedynym kryterium doboru jest wartość tego, co tworzysz.

Jeśli interesuje Cię współpraca ze mną, proszę o zamieszczenie linku lub bannera na swojej stronie, oraz (co równie istotne) poinformowanie mnie o tym mailowo, lub poprzez opcję komentarzy:

Logo Bannera:

U7b

Kod Bannera:

<a title=”Świątynia Krzyku” href=”https://swiatyniakrzyku.wordpress.com/”><img alt=”U7b” src=”https://swiatyniakrzyku.files.wordpress.com/2013/01/u7b.jpg?w=300&#8243; width=”300″ height=”38″ /></a>

Zaznaczam, iż mam prawo odmówić umieszczenia czyjegoś banneru na mojej stronie, jeśli jego estetyka lub kolorystyka będzie wybitnie niezgodna z moją. Proszę więc mieć to na uwadze przy zgłaszaniu propozycji. My Little Pony znajdą tu tylko swoją śmierć, a róż zamieni się w czerwień krwi.

2 responses to “Współpraca ze strachami

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s